CASALS

Casals ir industriālo ventilatoru ražotajs no Spānijas.

1924.gadā Casals sāka ražot pirmos rūpniecisko ventilatoru modeļus. Sākumā tika izmantotas sērijveida ražošanas sistēmas, taču tās attīstījās par mūsdienīgām un modernām ražošanas līnijām. Tādā veidā Casals kļuva par nozares līderiem.

Ar laiku Talleres Casals dažādoja ražošanu, šodien tā atrodas Spānijā, 12.000 m2 rūpnīcā, tā ražo vairāk nekā 100 dažādu veidu un modeļu ventilatorus, apgādājot valsts un starptautisko tirgu.  Dažos pēdējos gados attīstība ir bijusi ļoti strauja, eksporta apjoms pārsniedz 60% no saražotā.

GREE

Labāku gaisa kondicionētāju ražošanai, laikā no 1994. gada līdz 1996. gadam GREE sāka pievērsties produktu kvalitātes uzlabošanai, uzsākot kvalitātes politiku, ieviešot augstākās kvalitātes produktus, veidojot slaveno zīmolu, paplašinot biznesa mērogu, lai nodrošinātu pasaules pirmās klases kvalitāti. Ieviešot, izgatavošanas augstākā līmeņa produktu Stratēģiju un kvalitātes vadības sistēmas izveidošana un pakāpeniska uzlabošana liecina par GREE stingrību produktu kvalitātes paaugstināšanu. Kopš tā laika GREE produktu kvalitāte ir uzsvērta produktu pētniecībā un attīstībā, ražošanā un transportēšanā. GREE augstākās kvalitātes gaisa kondicionieri kas ir devis labas iespējas pārdošanas apjomu izaugsmei.

Uzsākt saraksti
Nepieciešama palīdzība?
Labdien,
kā varam Jums palīdzēt?
Call Now Button